Canlanan Boyama Sayfaları

Sanal gerçeklik etkinlik kağıtları, tam da günümüze göre tasarlandı ve çocuklarımızın gelişimi içinsizlere sunuldu. Boyama sayfaları, masal anlatıcılığı ve sanal gerçeklik teknolojisi bir arada kullanılarak hazırlandı. 

Family in a funfair
Funfair logo

Etkinlik Başlangıcı

1.Masal terapisti- Yazar Melda Zirek pedagog ve psikolog onaylı olan masal kitaplarından okur ve çocukların yaratıcılığını dışa vurmasını sağlar. 

2.Çocukların hayal dünyalarını genişletebilmek adına çocuklar ile interaktif sohbetler eder.

2.jpg

Etkinlik Süreçleri

3.Sıra canlanan boyama sayfalarına gelir. Çocuklar öncelikle canlana boyama sayfalarındaki yönergeleri takip eder ve kendi masalını oluşturur.
4. Masal kahramanlarını istedikleri renklerde boyarlar. 5. Sıra artırılmış gerçeklik teknolojisiyle tanışmaya gelir. Çocuklar boyadıkları karakterlerin üzerine android telefon ve tabletleri yazar eşliğinde tutar. Boyadıkları karakterlerin canlandığını ve kendileriyle konuştuklarına şahit olurlar. 6. Çocuklar canlanan masal kahramanları ile sağlıklı beslenme, arkadaşlık ve dostluğun önemi,kitap okumanın faydaları gibi konular üzerine sohbet ederler. 7. Çocuklar boyadıkları canlanan boyama sayfalarını etkinlik sonunda evlerine götürürler. 8. Çocuklar aplikasyonu ebeveynlerinin onayıyla telefona ya da tablete indirip istedikleri zaman aplikasyonu açıp masal kahramanlarının canlanmasını sağlayabilirler.

3.jpg
4dd.jpg

Nasıl Hazırlandı?

Boyama sayfaları, masal anlatıcılığı ve sanal gerçeklik teknolojisi bir arada kullanılarak hazırlandı. Minik yazarların kendi hikayelerini oluşturabilecekleri ve masal kahramanlarını boyayabileceklerini boyadıkları kahramanların kendileriyle canlanıp konuşabilecekleri bir teknolojiyi etkinlik kağıtlarımıza yansıttık.

İLETİŞİM

+90 216 606 46 46

meldazirek@gmail.com

www.meldazirek.com
www.meldakidsland.com

 

Alemdağ Caddesi 328 / A Atakent Mahallesi Ümraniye / İSTANBUL

GÜNCEL BAŞLIKLAR

Yayıncılık
Melda Zirek Hakkında
Etkinlikler Hakkında
 

Anasayfa

Sanal Gerçeklik

Etkinlikler

Kitaplar

Hakkımızda

  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube
  • Instagram

KİTAPLAR

Misi ve Tisi
Deniz Atı Zibi
Danacık Möö
Zürafa Zupzup ve Lekeleri
Horoz Ü-ürü'nün Sesi
Tembel Hayvanlar Ormanı
Penguen Baba Şarlo 
Minik Burunlu Janni
Bambon ve Kipir
Hipo'nun Rüyası
 

Her şey Çocuklar İçin..